Kolektyvai


Jotainių padalinio mergaičių vokalinis ansamblis “Išdykusios natos”
Vad. Vaidas Dzežulskis
Jotainių padalinio mergaičių folkloro kolektyvas “Virsnia”
Kolektyvas susibūrė 2016 m. Kolektyvo pavadinimas siejamas su upelio Virsnė, tekėjusio netoli Jotainių pavadinimu. “Virsnia” dalyvauja vietos, rajono, regiono, šalies renginiuose. 2018 m. dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje “Vardan tos…” folkloro dienoje “Didžių žmonių žemė”, 2019 m. gegužės mėnesį Rumunijoje Baia Mare mieste vykusiame vaikų ir jaunimo festivalyje atstovavo Panevėžio rajoną.

Vad. Agnė Leleivienė

Vadoklių kultūros centro moterų linijinių šokių grupė ,,Emor”
EMOR kolektyvas susikūrė 2019m. vasario mėnesį. Tai linijinių šokių kolektyvas. Kolektyve šoka merginos iš Vadoklių, Jotainių ir Panevėžio. EMOR pavadinimas kilo nuo žodžio “amor” (meilė, mylimoji). Merginos pasirodo įvairiuose renginiuose.
Vad. Neda Šnyraitė
 
Vadoklių kultūros centro pasakotojai
Vad. Eugenija Zakarkienė
Vadoklių kultūros centro vaikų šokių grupė ,,Šokių mūza”
Šokio mūza – tai šiuolaikinių šokių vaikų kolektyvas, kuris susikūrė 2018 m. Vaikai pasirodo įvairiuose šventėse – vietiniuose renginiuose, išvykose, neįgaliųjų renginiuose.
Vad. Neda Šnyraitė

Vadoklių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela “Susiedai”

Kolektyve “Susiedai” muzikuoja

grupelė žmonių, turinčių bendrą pomėgį-muziką. Muzikuoja ne bet ką, o lietuvių liaudies muziką. Taip sutapo, kad dauguma muzikantų yra kaimynai “susiedai”. Taip ir liko pavadinimas kaimynų kapeliukė “Susiedai”. Kapela gyvuoja jau penktus metus. Per metus surengia apie 12koncertų.
Vad. Justinas Kanaporis
Vadoklių kultūros centro mergaičių vokalinis kolektyvas ,,Saulėgrąža”
Vaikų kolektyvas “Saulėgrąža”.
Kolektyvą sudaro 9 mergaitės. Kolektyvo repertuarą sudaro vaikiškos dainos: “Jonvabalis”, “Čiunga čianga”, “Boružėlė”, “Mamos suknelė”. Kolektyvas jaunas, šiais metais užpūs pirmą žvakutę ant torto. Koncertuojam vietos renginiuose.
Vad. Justinas Kanaporis

Jotainių padalinio vokalinis ansamblis "Gražios natos"
Vad. Vaidas Dzežulskis
Jotainių padalinio kvartetas “Jotainių ainiai”
Vad. Vaidas Dzežulskis
 
Jotainių padalinio folkloro kolektyvas “Rūtela”
Kolektyvas savo veiklą pradėjo 2014 m.
Rūta – neatsiejamas mūsų folkloro, piršlybų, mergvakarių ir vestuvių simbolis, neretai vienaip ar kitaip vis dar dalyvaujantis tuoktuvių apeigose. Lietuvių liaudies dainų motyvuose rūta gyvybingumo, nerūpestingos jaunystės ir skaistos reikšmes suliejo į viena.
Kolektyvas dalyvauja vietos, rajono, šalies renginiuose.  2018 m. dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje “Vardan tos…” folkloro dienoje “Didžių žmonių žemė”. Kiekvienais metais pasirodo Panevėžio rajono folkloro ansamblių šventėje “Par šilalį jojo”.
Vad. Agnė Leleivienė
Jotainių padalinio choreografinė grupė “Salida” susikūrė 2009 metais.Nuo 2011 metų šoka su Šilagalio orkestru “Sklepučini”. Dalyvauja ne tik Panevėžio miesto, rajono renginiuose, bet ir tarptautiniuose orkestrų ir šokėjų festivaliuose – konkursuose Vokietijoje, Lenkijoje. Taip pat yra pasaulio lietuvių dainų šventės “Čia – mūsų namai” ir moksleivių dainų šventės “Tu mums viena” dalyvės. Nuo 2020 pavasario startavo naujos grupės narės, kurios pasiryžę siekti laimėjimų ir žiūrovų aplodismentų.
Vad. Asta Suščenko
Jotainių padalinio teatro kolektyvai suaugusių “Akimirka” ir vaikų “Žvilgsniukas”
Naujai suburti teatro kolektyvai suaugusių „Akimirka” ir vaikų “Žvilgsniukas”. Didelių darbų nuveikti dar nespėjome, bet mano kaip vadovo nuomonė, didžiausias darbas yra tai jog kolektyvas apsišlifavo ir dabar gali dirbti kaip muškietininkai, „vienas už visus ir visi už viena”. Teatro pavadinimas gimė visai atsitiktinai, nes dažniausiai teatre ar gyvenime yra labai svarbios akimirkos, kurios mūsų gyvenimą daro įdomų ir prasmingą.
Vad. Marius Cemnickas
Naujai 2021 metų rugsėjo mėnesį suburtas mišrus vokalinis ansamblis.
Vad. Remigijus Sutkus