Jotainių padalinio moterų vokalinio ansamblio “Dar ne” 1-asis gimtadienis

Vakar Jotainių padalinio vokalinis ansamblis “Dar ne”(vad. Remigijus Sutkus) šventė 1 -ąjį gimtadienį. Kolektyvas žengia dar tik pirmuosius žingsius savo kelyje, dar daug visko nori išmokti ir pasiekti. Svarbiausia, kad noro yra.
Kolektyvą ir vadovą sveikino, sėkmės, kantrybės ir skambių dainų linkėjo Vadoklių seniūnijos seniūnė Milda Tamokaitiene.
Jotainių kaimo bendruomenės pirmininkė Liana Ramanauskienė sveikino ir dovanojo skaniausią tortą su 1 žvakute.
Labai džiaugiamės gražiu renginiu, nuostabiausiais kolektyvais – draugais. Nuoširdžiai dėkojame Raguvos kultūros centro moterų vokaliniam ansambliui “Baladė” (vad. Rima Zudiene) ir Liūdynės kultūros centro retro grupei “Nostalgija” (vad. Virginija Stundžienė). Ačiū už sveikinimus, dovanas, palaikymą, bendrystę, draugystę, skambias dainas ir puikią nuotaiką.
Be galo džiaugiamės mūsų vokalinio ansamblio narėmis. Ačiū mielos moterys už darbą repeticijose, nuoširdumą, draugystę ir norą tobulėti.
Renginio vedėjas Vaidas Dzežulskis savo dainas skyrė kolektyvo vadovui Remigijui ir Jotainių dainininkėms Janinai Masiokienei, Mildai Kuodienei, Romai Vatkevičienei – šios moterys jau nelanko vokalinio ansamblio, bet labai džiaugiamės, kad dalyvauja renginiuose ir niekada nepraranda noro dainuoti.
Ačiū žiūrovams taip gausiai susirinkusiems, dainavusiems kartu. Dėkojame už šypsenas, plojimus ir palaikymą.