Padėkos vakaras “Dėkoju Tau”

Lapkričio 11 d. Jotainių padalinyje vyko jau tradiciniu tapęs padėkos vakaras “Dėkoju Tau”. Puiku, kad yra tokia diena, kai stabteli ir pasvarstai, kas nuveikta ir ką dar gali nuveikti, kam ir už ką padėkoti. Šį vakarą visi padėkos žodžiai skriejo mūsų mylimiems meno mėgėjams, kolektyvų nariams, bendraminčiams. Ačiū!!! Be jūsų – nebūtų mūsų! Esame labai dėkingi už Jūsų laiką skirtą mums, meno kolektyvų vadovams. Dėkojame Jums, už draugystę, už palaikymą, už norą tobulėti.

Didžiausią Ačiū tarėme mūsų rėmėjams, draugams ir pagalbininkams: ŽŪB”Jotainiai” vadovui Eimantui Čeponiui ir bendrovės darbuotojams.

Vadoklių sen. Seniūnei Mildai Tamokaitienei ir visam seniūnijos kolektyvui.

Jotainių bendruomenės pirmininkei Lianai Ramanauskienei ir visai Jotainių bendruomenei. Be Jūsų mūsų renginiai nebūtų tokie gražūs, o kai kurių gal iš viso nebūtų. Visus susirinkusius sveikino Vadoklių sen. Seniūnė Milda Tamokaitienė, Jotainių bendruomenės pirmininkė Liana Ramanauskė. Ačiū labai už gražiausius linkėjimus, sveikinimus ir dovanas.

Ačiū mieli kolektyvų nariai už išsakytus nuostabius žodžius ir palinkėjimus mums, meno vadovams. Ačiū už šypsenas, gėles, bučinius ir apsikabinimus.

Mes Jus visus labai mylime!

Dėkojame nuostabiai atlikėjai Vaidai Povilonienei už puikią nuotaiką, energiją, nuostabias dainas.

 

Ačiū labai, kad esate kartu!